Promocja! Siodło Prologo SCRATCH 2 134mm TIROX Hard Black Zobacz większe

319,00 zł

-131,00 zł

450,00 zł

319,00 zł
Dostawa odbiór w sklepie
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Nazwa Cena
Sklep Częstochowa Pułaskiego Za darmo!
Sklep Częstochowa Wolności Za darmo!
Sklep Dąbrowa Górnicza Za darmo!
Sklep w Gliwicach Za darmo!
Sklep w Kartuzach Za darmo!
Sklep w Katowicach Za darmo!
Sklep w Kielcach Za darmo!
Sklep w Krakowie Czarnowiejska Za darmo!
Sklep w Krakowie Kapelanka Za darmo!
Sklep w Lubinie Za darmo!
Sklep w Nowym Sączu Za darmo!
Sklep w Olkuszu Za darmo!
Sklep w Skoczowie Za darmo!
Sklep w Sosnowcu Za darmo!
Sklep w Tychach Za darmo!
Kurier DPD Polska Za darmo!
Kurier DPD za pobraniem Za darmo!
Sklep w Lubaniu Za darmo!
Sklep w Skoczowie Za darmo!
Sklep w Żorach Za darmo!
Sklep w Bełchatowie Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 200,00 zł darmowa dostawa!


Prologo

Kod produktu: SE-PW00041

Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych

 • Okrągłe siodło z systemem ze zmienną twardością wyściółki, zwiększającą komfort rowerzysty podczas jazdy. Dedykowane na długie i średnie dystanse na szosie. Siodła z serii Scratch wspomagają naturalną rotację miednicy w trakcie jazdy.
  Różnorodność modeli, kształtów, szerokości i technologii będących w kolekcji Prologo, pozwala na niemalże idealne dobranie siodełka dla danego urzytkownika. W tym celu, można się wspomóc systemem doboru siodła MyOwn.
  MyOwn, od momentu powstania zwiększa swoją bazę danych na temat anatomicznych wymiarów osób poddających się pomiarowi. Na podstawie tej bazy i wyliczeń, system przedstawia klika modeli, które najbardziej korespondują z wprowadzonymi danymi. Na tej podstawie klient dokonuje wyboru. Do dyspozycji klienta wówczas są siodełka testowe, które można wypożyczyć i przetestować przed podjęciem ostatecznej decyzji.

  Technologie wykorzystywane w siodłach Prologo:

  PAS system - System PAS jest to specjalnie ukształtowane wypełnienie siodełka. Taki kształt eliminuje ucisk w okolicach krocza/miednicy, gdzie znajdują się newralgiczne arterie nerwowe jak i krwionośne co pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe korzystanie z roweru.

  CPC: Connect, Power Control - CPC: technologia opatentowana przez Prologo. Powierzchnia siodełka pokryta jest drobnymi rurkami zwiększającymi "trzymanie" siodła, pochłanianie wstrząsów oraz utrzymują odczucie chłodnej powierzchnię siodełka. CPC dzięki swej konstrukcji przyczynia się do poprawy krążenia krwi i zmniejsza dyskomfort poprzez masaż okolic krocza.

  SPACE - Maksymalizuje komfort i wydajność jazdy rowerem. Duży anatomiczny kanał w osi siodełka, eliminuje ewentualne punktowe uciski dzięki jego zróżnicowanym kształtom i twardością pianki wewnętrznej. Jest dostosowany do damskich i męskich różnic anatomicznych.


  Rodzaje prętów:

  T2.0 - wykonane z Chromo-Molibdenu. Mocne , wytrzymałe na rozciąganie. Średnica 7mm.

  TIROX - Lekkie aluminiowo stalowe pręty odporne na skręcenia. Ta technologia doceniona została w lotnictwie i kosmonautyce za jego lekkość i wytrzymałość. Tirox to kompromis pomiędzy wytrzymałością a wagą.

   

  Profile siodeł Prologo:

  PŁASKI- ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają bardzo dużą ruchomość lędźwiową. Kształt pozwala szybką i łatwą zmianę pozycji na siodełku.


  PÓŁOKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają średnią ruchomość lędźwiową. Profil pozwala na wygodne pokonywanie nawet dłuższych dystansów. Nie ogranicza ruchomości miednicy i pozwala na bardzo łatwe wygodne znalezienie właściwej pozycji i jej dłuższe utrzymanie.

  OKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają ograniczoną ruchomość lędźwiową. Doskonałe na średniej długości dystanse. Okrągły profil zwiększa powierzchnię styku co lepiej rozkłada ciężar cyklisty na siodełku. Tylna krawędź jest nieco uniesiona co nieco poprawia rotację miednicy i poprawia pozycję.

 • Specyfikacja techniczna

  • Kolor Hard Black
   Płeć unisex
   Kod producenta SC20TN4HB70-AM
   Szerokość [mm] 134 mm
   Pręty TIROX
   Profil Okrągły
 • Napisz opinię

  Siodło Prologo SCRATCH 2 134mm TIROX Hard Black

  Siodło Prologo SCRATCH 2 134mm TIROX Hard Black

  Okrągłe siodło z systemem ze zmienną twardością wyściółki, zwiększajcą komfort rowerzysty podczas jazdy.