Nie tylko dla zawodowców. Komputery i trenażery Wahoo dostępne w Bike Atelier

Produkty marki Wahoo, która przebojem wdarła się do kolarskiej czołówki, są dostępne w Bike Atelier. Dodatkowo w sklepach w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu można skorzystać ze stanowiska testowego tej marki.

fot. wahoofitness.com

 

Team Sky, Bora-Hansgrohe, Katusha-Alpecin czy kobiecy Canyon SRAM Racing to tylko niektóre z zawodowych ekip, które zaufały Wahoo. Amerykańska marka istnieje zaledwie kilka lat, ale zdążyła już zyskać renomę zarówno wśród zawodowców, jak i ambitnych amatorów, którzy poszukują profesjonalnego sprzętu do treningów i monitorowania swoich osiągów. W tym roku produkty Wahoo trafiły do Bike Atelier. Dodatkowo w sklepach w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu można skorzystać ze stanowiska testowego tej marki. Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty Wahoo dostępne obecnie w Bike Atelier.

Trenażer Wahoo Kickr Powertrainer 2018 - KLIKNIJ

 

 

Nowy trenażer KICKR Smart Trainer 2018 to praktycznie bezgłośne urządzenie, które dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego cięższego koła zamachowego zapewnia użytkownikom odczucia jak przy jeździe rowerem w warunkach zewnętrznych.
 
Konstrukcja trenażera wykonana ze stali jest gwarancją jego trwałości, natomiast jego niezrównana kompatybilność pozwala na zastosowanie symulatora nachylenia drogi Wahoo KICKR CLIMB oraz interaktywnego wentylatora KICKR HEADWIND.
 
Trenażer wyposażony jest w 11-rzędową kasetę oraz czujnik kadencji RPM.

 

Trenażer Wahoo Kickr Snap Powertrainer - KLIKNIJ

 

 

Wahoo KICKR SNAP to wygodny, prosty w obsłudze trenażer smart napędzany kołem, dostarczający realistycznych wrażeń.
 
Legendarne koło zamachowe SNAPA wyposażono w technologię, która wytwarza taki sam opór jak odczuwany przy jeździe w warunkach drogowych.
 
Dodatkowo, żaden inny trenażer nie oferuje tylu opcji oprogramowania treningowego, wliczając w to Zwift i Trainer Road.
 
KICKR SNAP wyposażony jest w ledowe sygnalizatory podłączenia, może współpracować z miernikami mocy innych producentów, a dokładność pomiaru mocy mieści się w zakresie +/-3%.

 

Komputer Rowerowy Wahoo Elemnt GPS Bundle zestaw - KLIKNIJ

Wszystko, czego potrzebujesz podczas rowerowych przygód, w jednym zestawie.

Komputer Elemnt to bogato wyposażone urządzenie GPS, umożliwiające korzystanie z łączności bezprzewodowej, śledzenie na żywo, korzystanie z pomiaru mocy KICKR, korzystanie ze Strava Live, map i tras.
 
Urządzenie wyposażone jest w baterię wielokrotnego ładowania oraz wyświetlacz, który można dostosować do swoich potrzeb.
 
Wszystkimi funkcjami można w bardzo łatwy sposób zarządzać za pomocą darmowej aplikacji.
 
Elemnt bezproblemowo łączy się z monitorem pracy serca TICKR, czujnikiem prędkości RPM oraz czujnikiem kadencji RPM, co pozwala na dokładny pomiar osiągów na żywo.

 

Komputer Rowerowy Wahoo Elemnt Bolt GPS Bundle zestaw - KLIKNIJElemnt Bolt to pierwszy w pełni aerodynamiczny komputer rowerowy GPS.
 
Opatentowana, zintegrowana konstrukcja komputera i jego uchwytu tworzy aerodynamiczny zestaw montowany na przedzie roweru.
 
Wyposażenie komputera w dwupasmową technologię Bluetooth Smart i ANT+ pozwala mu bezkonfliktowo łączyć się z wszystkimi czujnikami roweru.
 
Współpraca z darmową aplikacją ELEMNT companion zapewnia dowolne ustawianie pól danych, tworzenie własnych profili, zapis osiągów oraz dzielenie się danymi.
 
Dodatkowo programowalne ledowe wskaźniki QuickLook pozwalają w szybki sposób sprawdzić, czy utrzymujesz się w zakresie założonych osiągów związanych z prędkością, tętnem czy mocą.
 
Oprócz komputera w skład zestawu wchodzą monitor pracy serca TICKR, czujnik prędkości RPM oraz czujnik kadencji RPM.

 

Komputer Rowerowy Wahoo Elemnt Bolt GPS - KLIKNIJ

 

Komputer jak w Wahoo Elemnt Bolt GPS Bundle, dostępny bez dodatkowych elementów z tego zestawu.

 

Komputer rowerowy Wahoo Elemnt Mini - KLIKNIJ

 

Wahoo Elemnt Mini to komputer rowerowy działający w oparciu o czujniki, przeznaczony dla tych, którzy potrzebują maksymalnej liczby danych przy minimalnych wymiarach urządzenia.
 
Elemnt Mini działa tylko z dwupasmowymi czujnikami Wahoo, zapewniając użytkownikom dwie zróżnicowane konfiguracje, wychodzące naprzeciw ich potrzebom.
 
Konfiguracja 1 Elemnt Mini + czujnik RPM Speed: w tej konfiguracji można śledzić dystans, czas i prędkość. Jeżeli potrzeba więcej danych, komputer można sparować z czujnikami kadencji i pracy serca, bez potrzeby łączenia się z telefonem.
 
Konfiguracja 2 Elemnt Mini + czujnik RPM Speed + smartfon: po połączeniu ze smartfonem Elemnt Mini umożliwia śledzenie i zapis śladu przejażdżki, pełną analizę danych z przejazdu oraz przekazuje powiadomienia o połączeniach i wiadomościach tekstowych.

 

***

W Bike Atelier są dostępne także sensory Wahoo do pomiaru tętna, kadencji i prędkości, uchwyty komputerów Wahoo, antena Wahoo ANT+ USB, a także mata do treningów na trenażerze. Zobacz wszystkie produkty Wahoo w Bike Atelier - KLIKNIJ.

Udostępnij: