Zimą nie musi być zimno. Drugi produkt Sportful z rabatem 15%

Kiedy zima atakuje z wszystkich stron, można jej się poddać albo stawić jej opór. Ułatwiamy ten wybór, do końca stycznia zapewniając produkty Sportful w promocyjnej cenie.

  

 

Sportful to światowa czołówka strojów kolarskich, a jednym z wyróżników produktów tej marki jest gotowość do jazdy w najtrudniejszych warunkach. Stanowią nie tylko świetną ochronę przed chłodem, wilgocią i wiatrem, ale zapewniają również znakomitą oddychalność. Zarówno podczas zimowych treningów, jak i w najtrudniejszych wyścigowych warunkach na strojach Sportful polegają m.in. Peter Sagan, Vincenzo Nibali czy Rafał Majka.

 

Aby i naszym klientom zapewnić zimą jak najlepszą ochronę podczas jazdy, do końca stycznia wprowadzamy promocję na stroje Sportful. Kupując dwa zimowe produkty Sportful w cenie co najmniej 100 zł każdy, tańszy będzie dostępny z rabatem 15%. Promocja obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym (cena zostanie w nim obniżona po złożeniu zamówienia). Warto się przekonać samemu, że zimą nie musi być zimno.

 

Powyższa promocja odzieży Sportful dotyczy produktów w cenie regularnej, które nie są objęte inną promocją.

 

Zobacz wszystkie produkty Sportful – KLIKNIJ.

Udostępnij: