Podaruj bezpieczeństwo na Dzień Babci i Dziadka - kaski Merida za 49 zł

Twój dziadek czy babcia jeżdżą na rowerze bez kasku? Warto to zmienić. Z okazji Dnia Babci i Dziadka wybrane kaski Merida są dostępne w sklepach Bike Atelier w promocyjnej cenie 49 zł.

 

  

Jak wyrazić swoją troskę o babcię i dziadka z okazji ich święta? Można to zrobić, ofiarując im w prezencie kask rowerowy. Do 22 stycznia br. w sklepach stacjonarnych Bike Atelier można kupić atestowane kaski Merida w cenie 49 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup jednego z dodatkowych produktów. Może to być bagażnik, siodełko (De One, Sportourer, Selle Royal czy Merida), dzwonek, błotniki, lampka rowerowa, sakwy, torba, kosz, zapięcie bądź stopka rowerowa. Objęte promocją produkty można znaleźć w każdym sklepie stacjonarnym Bike Atelier.
 
Warto zadbać o swoich bliskich, biorąc pod uwagę liczby dotyczące jazdy w kasku. Jak wynika z badań przeprowadzonych wśród 64 000 osób, jazda w kasku rowerowym wyraźnie zmniejsza ryzyko poważnych urazów głowy. – Według naszych analiz użycie kasku podczas jazdy o ok. 50% zmniejszało ryzyko jakiegokolwiek uszkodzenia głowy i o ok. 70% ryzyko jej poważnego uszkodzenia. Takimi są zwykle złamania czaszki, uszkodzenia wewnątrzczaszkowe czy krwawienie w mózgu – podkreśla autor badań, dr Jake Olivier z Uniwersytetu Nowej Południowej Walii. Zgodnie ze szczegółowymi wynikami badań, kask zmniejsza ryzyko śmiertelnego uszkodzenia głowy o 65% i o 69% ryzyko wspomnianego poważnego uszkodzenia głowy. Zmniejsza także o 33% ryzyko uszkodzenia twarzy.

 

Sprawdź adresy wszystkich sklepów Bike Atelier - KLIKNIJ.

Udostępnij:

Najnowsze wpisy