Kaski i okulary Uvex 2019 w Bike Atelier – zobacz nowości

W sklepach Bike Atelier pojawiły się premierowe produkty Uvex dostosowane do różnych potrzeb i stylów jazdy. Nowe kaski i okulary cenionej marki uzupełniają znane i sprawdzone modele.

  

Bez kasku jak bez głowy, powtarzają niektórzy rowerzyści, a słuszność tego zdania potwierdzają statystyki. Wielu rowerzystów dbających o swoje zdrowie i życie docenia produkty Uvex. Od lat wyznaczają one standardy bezpieczeństwa, zachwycając przy tym designem i kolorystyką. W sklepach Bike Atelier pojawiło się wiele nowych kasków i okularów tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą dostosowaną do różnych stylów jazdy i potrzeb.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE KASKI UVEX I OKULARY UVEX

 

Zobacz poszczególne produkty. Kliknij w zdjęcie bądź nazwę, żeby poznać szczegóły i cenę.

 

Kask Uvex Jakkyl HDE - zobacz produkt - dostępny także w wersji czarno-srebrnej i oliwkowo-czerwonej

Kask rowerowy Jakkyl hde łączy dwie dyscypliny - all mountain oraz downhill - w jednym produkcie. Wszystko to dzięki możliwości bardzo szybkiego zamontowania gardy, która zapewnia kompletną ochronę podczas zjazdu. Model ten z jeden strony zapewnia doskonałą wentylację, z drugiej maksymalne bezpieczeństwo dzięki gardzie. Całość modelu dopełniają najlepsze technologie oraz systemy marki Uvex- Double inmould, Monomatic oraz system FAS. Za sposób regulacji odpowiada jeden z najbardziej zaawansowanych systemów - BOA.

 

Kask Uvex Race 9  - zobacz produkt

Bezpieczny, lekki i dobrze wentylowany - idealne wyposażenie dla każdego szosowego kolarza. Technologia double inmould o niewidocznych łączeniach i częściowo wyeksponowanej klatce. Wysoki poziom komfortu zapewnia system 2K IAS z regulacją wysokości i szerokości oraz specjalna szybkoschnąca wyściółka. Kask waży zaledwie 285 gramów.

 

Kask Uvex Finale Visor - zobacz produkt

Idealny wybór dla miłośników codziennej jazdy po mieście. Kask Finale Visor jest zabudowany w części potylicznej i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jego dodatkową zaletą jest także szyba litemirror, która zapewnia stałą ochronę oczu bez konieczności noszenia okularów. Kask ten idealnie sprawdzi się także wtedy, gdy dopadnie nas deszcz. Użyta w kasku technologia Double Inmould oraz systemy Monomatic, FAS, a także system regulacji anatomic IAS dają bezpieczeństwo, zapewniając przy tym wysoki komfort użytkowania. Zaletą dobrze wentylowanego kasku jest również możliwość zamontowania lampki LED.

 

Kask Uvex Race 7 - zobacz produkt

Przy zaledwie 240 gramach Uvex Race 7 to prawdziwa waga piórkowa, ledwo zauważalna na głowie. Dla dodatkowego komfortu ten kask może być indywidualnie dopasowany pod względem wysokości i szerokości za pomocą systemu 2K IAS. 24 otwory wentylacyjne zapewniają idealną cyrkulację powietrza, nawet w upalne dni.

 

Kask Uvex City 9 - zobacz produkt

Kask Uvex City 9 skierowany jest do e-bikerów, którzy jeżdżą w każdą pogodę. Kask w klasycznych kolorach ma sześć dużych otworów wentylacyjnych, które można otworzyć lub zamknąć w razie potrzeby - przód i tył są oddzielone od siebie. Kask spełnia holenderski standard NTA 8776 dla rowerów elektrycznych.

 

Kask Uvex Finale 2.0 - zobacz produkt - dostępny w wersji szaro-żółtej i szaro-jasnoniebieskiej

Finale 2.0, czyli nowa ulepszona wersja topowego modelu w ofercie enduro. Konstrukcja Uvex Finale 2.0 o przedłużonej części potylicznej zapewnia jeszcze większą ochronę przy uderzeniach. Charakterystyczny duży daszek ma teraz regulację, by zapewnić idealne pole widzenia zarówno na podjeździe, jak i zjeździe czy w ciasnych zakrętach. Rozbudowany system wentylacji z aż 20 kanałami zapewnia idealną ochronę przy jednoczesnej doskonałej wentylacji. Finale 2.0 sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach, to kask do zadań specjalnych!

 

Kask Uvex City Active - zobacz produkt - dostępny także w wersji srebrny mat

Sprawdza się świetnie podczas jazdy w mieście, gdzie minimalizuje ryzyko urazu głowy. Nowoczesny system regulacji 3D IAS 3.0, system Fas chin strap oraz Monomatic dodatkowo przemawiają za jego funkcjonalnością. System 3D IAS 3.0 pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Dodatkowo system ten cechuje się nowoczesnym pokrętłem bez wypustek, dzięki czemu jeszcze łatwiej można dopasować kask. System FAS zapewnia proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Ponadto w kasku użyto technologii inmould, która tworzy ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcję. City Active posiada aż 19 kanałów wentylacyjnych, co znacznie wpływa na komfort jego użytkowania. Dodatkowym atutem kasku jest możliwość zamontowania lampki LED, a także odblaskowe elementy - paski i logo.

 

Kask Uvex Quatro - zobacz produkt - dostępny także w wersji żółtej

Popularny kask, na którym można zamontować kamerę GoPro. Użyta w kasku technologia double inmould zapewnia maksymalnie bezpieczną i stabilną konstrukcję, a także doskonałą wentylację (aż 17 kanałów wentylacyjnych). Dolną część kasku pokrywa Makrolon (rodzaj poliwęglanu), co przekłada się na jeszcze większość stabilność oraz żywotność kasku. Kasku jest wyposażony w siatkę przeciw owadom, można założyć w nim lampkę LED.

 

Kask Uvex Race 1 - zobacz produkt - dostępny także w wersji czarnej

Niezwykle lekki i świetnie wentylowany. Nie tylko dobrze wygląda, ale też zapewnia wspaniałą wentylację i ochronę. Najważniejszymi technologiami wykorzystanymi w kasku są prosty w obsłudze system dopasowania kasku do kształtu głowy- 2k IAS half ring - oraz sprawdzona technologia double inmould (lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja). W technologii double inmould dzięki dodatkowej polikarbonowej osłonie na dolnej części kasku zwiększona zostaje jego żywotność oraz ochrona przed uszkodzeniami. Dodatkową zaletą kasku jest także wyjmowana wyściółka typu Vent.

 

Kask Uvex Quatro XC - zobacz produkt - dostępny także w wersji białej

Użyta w kasku technologia double inmould zapewnia maksymalnie bezpieczną i stabilną konstrukcję, wraz z doskonałą wentylacją. Wśród zalet kasku należy pamiętać także o 17 kanałach wentylacyjnych oraz siatce chroniącej przed owadami. Quatro XC jest dostosowany także do montażu lampki LED.

  

Kask Uvex Active CC - zobacz produktdostępny także w wersji czarno-żółtej i srebrno-pomarańczowej

Sprawdza się świetnie podczas jazdy w mieście, gdzie minimalizuje ryzyko urazu głowy. Nowoczesny system regulacji 3D IAS 3.0, system Fas chin strap oraz Monomatic dodatkowo przemawiają za jego funkcjonalnością. System 3D IAS 3.0 pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Dodatkowo system ten cechuje się nowoczesnym pokrętłem bez wypustek, dzięki czemu jeszcze łatwiej można dopasować kask. System FAS zapewnia proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Ponadto w kasku użyto technologii inmould, która tworzy ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcję. City Active posiada aż 19 kanałów wentylacyjnych, co znacznie wpływa na komfort jego użytkowania. Dodatkowym atutem kasku jest możliwość zamontowania lampki LED, a także odblaskowe elementy - paski i logo.

  

Kask Uvex City I-VO - zobacz produkt - dostępny także w wersji srebrnej i beżowej

Kask City i-vo sprawdza się świetnie podczas różnych form rowerowego wypoczynku. Nowoczesny system regulacji 3D IAS 3.0, system Fas chin strap oraz Monomatic dodatkowo przemawiają za jego funkcjonalnością. System 3D IAS 3.0 pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Dodatkowo system ten cechuje się nowoczesnym pokrętłem bez wypustek, dzięki czemu jeszcze łatwiej można dopasować kask. System FAS zapewnia proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Ponadto w kasku użyto technologii inmould, która tworzy ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcję. City Active posiada aż 24 kanały wentylacyjne, co znacznie wpływa na komfort jego użytkowania. Dodatkowym atutem kasku jest możliwość zamontowania lampki LED, a także odblaskowe elementy - paski i logo.

 

Kask Uvex Boss Race - zobacz produkt - dostępny także w wersji białej, biało-czarnejczarno-neonowo-żółtej i szaro-zielonej

Kask Boss Race zapewnia doskonałe dopasowanie, dzięki systemowi 3D IAS 2.0, oraz komfort użytkowania, dzięki zastosowanym technologiom m.in. Double inmould (maksymalnie bezpieczna i stabilna konstrukcja oraz doskonała wentylacja). Dodatkowy Makrolon (rodzaj poliwęglanu) pokrywa dolną część kasku, zapewniając przy tym jeszcze większość stabilność oraz zwiększając żywotność kasku. Kask ten idealnie sprawdza się w warunkach szosowych. Jego dodatkowym atutem jest również oryginalna kolorystyka, dzięki której użytkownik tego kasku zapewne wyróżni się w tłumie. Model ten zdobył kilka nagród oraz wyróżnień w testach. Kask dostępny aż w sześciu wersjach kolorystycznych.

 

Kask I-VO CC - zobacz produkt - dostępny także w wersji białej, czarnej, czarny mat, czerwono-szarej, różowe złotogranatowej metalicznej i białej szampańskiej

Sprawdzone technologie oraz systemy marki Uvex, a także intensywna kolorystyka to znaki rozpoznawcze kasków z serii I-vo cc. W technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja. Systemy użyte w kasku pozwalają na perfekcyjne dopasowanie kasku do głowy użytkownika. Wśród pozostałych zalet kasku można wymienić również siatkę chroniącą przed owadami, przystosowanie kasku do lampek marki Uvex, a także aż 24 kanały wentylacyjne.

 

Kask Uvex I-VO 3D - zobacz produkt - dostępny także w wersji białej i czarnej

Niezależnie od tego, czy chodzi o rower szosowy, czy kolarstwo górskie - monochromatyczny Uvex I-VO 3D wyróżnia się w każdej sytuacj. Dzięki systemowi IAS dopasowuje się do każdego obwodu głowy. 24 otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza.

  

Kask Uvex I-VO C - zobacz produkt - dostępny także w wersji czarno-zielonej, czerwonej, srebrno-pomarańczowej, niebieskiej (metalic), czarno-srebrnejjasnoniebieskiejróżowejsrebrno-zielonej 

Model ten sprawdzi się zarówno wśród rowerzystów, jak i osób jeżdżących na rolkach. Technologia Inmould tworzy ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcję i zapewnia doskonałą wentylację (aż 24 kanały wentylacyjne). System Monomatic oraz FAS dają idealne dopasowanie kasku na głowie. Kask ma wyjmowaną wyściółkę typu basic, a także siatkę, która chroni przed owadami. I-VO C jest również przystosowany do lampek plug-in LED oraz triangle LED marki Uvex.

 

Kask Uvex Air Wing - zobacz produkt - dostępny także w wersji biało-różowej, czarno-białej, limonkowo-białej, niebiesko-białej i biało-zielonej

Idealny dla starszych dzieci i dla nastolatków. Ma oryginalny sportowy wyglądem oraz stabilną konstrukcją. Właściwe dopasowanie oraz doskonała wentylacja zapewniają przyjemne użytkowanie.

 

Kask Uvex Viva 2 - zobacz produkt - dostępny także w wersji szaro-różowejczarno-czerwonej i białej

Praktyczny system regulacji IAS, system FAS oraz Monomatic stanowią o dużej funkcjonalności tego kasku. System Monomatic to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. System FAS zapewnia proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Z kolei system IAS pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Kask ten posiada 15 kanałów wentylacyjnych.

 

Kask Uvex Quatro Junior - zobacz produkt - dostępny także w wersji srebrno-różowej, antracytowo-zielonej, żółto-czarnej, białej morskiej i błękitno-srebrnej

Lekki kask w modnych kolorach dla młodych sportowców. 240-g model jest idealny zarówno dla rowerzystów jak i fanów jazdy na rolkach. W kasku tym wykorzystano sprawdzone technologie i systemy marki Uvex, takie jak technologia Inmould, system IAS 3.0, Monomatic, FAS strap. Zróżnicowana kolorystyka kasku została dobrana tak, by wersję dla siebie mogli znaleźć zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

 

Kask Uvex Flash - zobacz produkt - dostępny także w wersji czarno-białej i limonkowo-białej

Praktyczny system regulacji 3D IAS 3.0, system FAS oraz Monomatic stanowią o dużej funkcjonalności tego kasku. System Monomatic to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. System FAS zapewnia proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Z kolei system 3D IAS 3.0 pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Kask ten posiada 24 kanały wentylacyjne.

 

Kask Uvex Finale Junior - zobacz produkt - dostępny aż w 10 wersjach kolorystycznych

Kask Finale junior jest przedłużony w części potylicznej, dzięki czemu zapewnia dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa dziecka. Model wzorowany na kasku Finale dla dorosłych, stanowi połączenie sprawdzonych technologii marki Uvex z nowoczesnym i kolorowym designem. Kask jest wyposażony w 11 kanałów wentylacyjnych oraz siatkę chroniącą przed owadami. Do wyboru wiele kolorów, które spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

 

Kask Uvex Kid 3 CC - zobacz produkt - dostępny także w wersji zielono-pomarańczowej i ciemnoczerwonej

Uvex Kid 3 CC to lekki kask o modnym matowym wykończeniu i atrakcyjnym malowaniu. Aby uzyskać idealne dopasowanie i najwyższy poziom bezpieczeństwa, kask można regulować za pomocą systemu IAS.
 

Kask Uvex Kid 3 - zobacz produkt - dostępny także w wersji białej i szarej

 

Kask Uvex Kid 2 - zobacz produkt - dostępny także w wersji miętowo-fioletowej, niebieskiej, różowej i zielonej

Leciutki kask dla maluszków w wieku 1-3 lata, idealny dla najmłodszych przewożonych w rowerowych siodełkach. Jest przystosowany do zamocowania diody triangle (dostępna oddzielnie). W kasku została zastosowana technologia Inmould, która tworzy ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcje, wraz z doskonałą wentylacją. Z kolei system IAS pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. System Monomatic zapewnia wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. Kask ma 8 kanałów wentylacyjnych oraz siatkę chroniącą przed owadami. Ponadto w kasku znajduje się wyjmowana wyściółka typu basic, nadająca się do prania. Kolorowa i wesoła kolorystyka sprawia, że kask przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopakom.

 

Zobacz wszystkie OKULARY UVEX

 

Okulary Uvex Sportstyle 104 V - zobacz produkt

Najważniejsze cechy:

- System variomatic- dzięki któremu szyby automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych
- Powłoka Supravision chroniąca przed parowaniem szyb
- Szyby wyjątkowe łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj zabrudzenia
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Formowane na zimno końcówki zauszników
- Elastyczne, miękki noski
- Wentylacja w szybach - chroni przed parowaniem, nie podrażniając oczu i nie powodując ich łzawienia
- Pianka pochłaniająca pot
- Dostosowane pod wkładki korekcyjne
 
Kolory szkieł: variomatic smoke (S1-S3) zmieniająca poziom zabezpieczenia w różnych warunkach atmosferycznych.

 

Okulary Uvex Sporstyle 803 Race VM - zobacz produkt - dostępne w wielu wersjach, także w mniejszych rozmiarach

 

Najważniejsze cechy:

- System variomatic, dzięki któremu szyby automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych
- Powłoka Supravision chroniąca przed parowaniem szyb
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym
- Szyby wyjątkowe łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj zabrudzenia
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Formowane na zimno końcówki zauszników
- Elastyczne, miękki noski
- Wentylacja w szybach - chroni przed parowaniem, nie podrażniając oczu i nie powodując ich łzawienia
  
Kolory szkieł: variomatic litemirror silver (S1-S3).

 

Okulary Uvex Sportstyle 803 V - zobacz produkt - dostępne także w wersjach 803 V Small (białe) i 803 V Small (czarne)

- System variomatic, dzięki któremu szyby automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych
- Powłoka Supravision chroniąca przed parowaniem szyb
- Szyby wyjątkowe łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj zabrudzenia
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Miękkie końcówki zauszników
- Elastyczne, miękki noski
- Wentylacja w szybach - chroni przed parowaniem, nie podrażniając oczu i nie powodując ich łzawienia
 
Kolory szkieł: variomatic smoke (S1-S3) zmieniająca poziom zabezpieczenia w różnych warunkach atmosferycznych.

 

Okulary Uvex Sportstyle 802 V - zobacz produkt - dostępne także w wersjach 802 V (białe), 802 V Small (czarne), 802 V Small (białe)

- System variomatic, dzięki któremu szyby automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Giętkie, miękkie zauszniki
- Elastyczne, miękkie noski
- Powłoka Supravision chroniąca przed parowaniem szyb
- Szyby wyjątkowe łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj zabrudzenia
- Pasek trzymający okulary
 
Kolory szkieł: variomatic smoke (S1-S3) zmieniająca poziom zabezpieczenia w różnych warunkach atmosferycznych.

 

Okulary Uvex Sportstyle 803 CV - zobacz produkt - dostępne także ze szkłami litemirror urban (S3), które pomogą szybciej rozpoznać czerwone światło sygnalizatora lub światła hamowania, oraz w wersji Small

- System colorvision - zapewniają jeszcze większy komfort nawet przy bardzo szybkiej zmianie widoku
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym
- Szyby wyjątkowe łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj zabrudzenia
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Formowane na zimno końcówki zauszników
- Elastyczne, miękki noski
- Wentylacja w szybach - chroni przed parowaniem, nie podrażniając oczu i nie powodując ich łzawienia
 
Kolory szkieł: litemirror outdoor (S2).

Okulary Uvex Sportstyle 114 - zobacz produkt - dostępne także w wersji białej i czarnej

Najważniejsze cechy:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym
- System wymiany szyb
- Plastyczne noski
- Miękkie końcówki zauszników
 
Kolory szkieł:
litemirror silver S3 o transmisji światła 8-18%
litemirrror orange S1 o transmisji światła 43-80%
clear S0 o transmisji światła 80-100%.

 

Okulary Uvex Lgl 33 Pola - zobacz produkt

Najważniejsze cechy:

- Powłoka Polavision redukująca odblaski i refleksy
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Nowoczesny design
 
Kolory szkieł: polavision mirror gold S3 o transmisji światła 8-18%.

 

Okulary Uvex Sportstyle 222 Pola - zobacz produkt

Najważniejsze cechy:

- Powłoka Polavision redukująca odblaski i refleksy
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Pasek trzymający okulary, który chroni okulary przed zatonięciem
- Miękkie noski oraz miękkie końcówki zauszników, które gwarantują komfortowe użytkowanie. Plastyczne części można formować wedle potrzeb, co chroni okulary przed możliwością ześlizgnięcia się
- Sportowy design
 
Kolory szkieł: polavision mirror yellow [S3] o przepuszczalności światła 8-18%.

 

Okulary Uvex Blaze III - zobacz produktdostępne także w innych wersjach kolorystycznych

Najważniejsze cechy:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Miękkie końcówki zauszników
- Miękkie noski
- System wymiany szyb
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym

Kolory szkieł:
- smoke [S3]- przepuszczalność światła 8-18%
- litemirror orange [S1] - przepuszczalność światła 43-80%
- clear [S0] - przepuszczalność światła 80-100%.

 

Okulary Uvex Sportstyle 221 - zobacz produkt

Najważniejsze cechy:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym
- Elastyczne miękkie noski
- Miękkie końcówki zauszników
- Szeroki zakres widzenia dzięki technologi Curve 10
 
Kolory szkieł: litemirror silver S3 o transmisji światła 8-18%.

 

Okulary Uvex Sportstyle 706 - zobacz produkt

Najważniejsze cechy:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Powłoka litemirror
- Szyby wyjątkowe łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj zabrudzenia
- Plastyczne, formowane na zimno końcówki zauszników
- Elastyczne, miękkie noski
- Wentylacja w szybach
 
Kolory szkieł: litemirror silver (S3).

 

Okulary Uvex Sportstyle 211 Pola - zobacz produkt

Najważniejsze cechy:

- Polaryzacja redukująca odblaski i refleksy
- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Pasek przytrzymujący okulary (chroni okulary przed zatonięciem)
- Miękkie noski oraz miękkie końcówki zauszników, które gwarantują komfortowe użytkowanie. Plastyczne części można formować wedle potrzeb, co chroni okulary przed możliwością ześlizgnięcia się

Kolory szkieł: smoke [S3] o przepuszczalności światła 8-18%.

 

Uvex Sportstyle 215 - zobacz produkt - dostępne także w wersji czarno-zielonej i biało-czarnej

Najważniejsze cechy:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Miękkie końcówki zauszników
- Miękkie noski
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym
- Uniwersalny design

Kolory szkieł: litemirror silver (S3) o przepuszczalności światła 8-18%.

 

Uvex Sportstyle 223 - zobacz produkt - dostępne także w wersji białej i czarnej (z różnymi soczewkami)

Najważniejsze cechy:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym
- Miękkie noski
- Miękkie końcówki zauszników
- Sportowy design

Kolory szkieł: litemirror orange S1 o transmisji światła 43-80%.

 

Okulary Uvex Sportstyle 204 - zobacz produkt - dostępne także w innych wersjach kolorystycznych i z innymi soczewkami

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Miękkie końcówki zauszników
- Duży wybór kolorystyczny
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym

Kolory szkieł: clear [S0] o przepuszczalności światła 80-100%.

 

Zobacz także okulary dziecięce Uvex.

Udostępnij: