Bike Atelier rośnie w siłę. W sobotę otwarcie sklepów w Skoczowie i Lubaniu

– To będą ważne punkty na mapie naszej sieci, chcemy być bliżej klientów w całej Polsce – mówi Aleksander Zając, menedżer profesjonalnych sklepów rowerowych Bike Atelier. Już w najbliższą sobotę w Skoczowie i Lubaniu zostaną otwarte dwa nowe sklepy pod szyldem Bike Atelier. Na pierwszych klientów czekają prezenty.

 

 

Z 15 do 17 wzrośnie w najbliższym czasie liczba sklepów Bike Atelier. – Cieszymy się, że wszyscy szukający fachowej rowerowej pomocy i produktów czołowych dwukołowych marek będą mogli je znaleźć w Skoczowie i Lubaniu. To będą ważne punkty na mapie naszej sieci – zapowiada Aleksander Zając, menedżer profesjonalnych sklepów rowerowych Bike Atelier. – Chcemy być bliżej klientów w całej Polsce, czego wyrazem są właśnie te lokalizacje. W Skoczowie będziemy blisko gór, a dolnośląski Lubań to najbardziej na zachód wysunięte miasto, w którym będzie można znaleźć sklep Bike Atelier. Mamy sygnały z rynku, które potwierdzają słuszność tych wyborów – dodaje. Sieć BA rozwija się w mocnym tempie, w ostatnich latach jej nowe punkty pojawiły się w takich miastach jak Kielce, Poznań, Nowy Sącz, Olkusz i Kartuzy.

 

Otwarcie obu nowych sklepów nastąpi w sobotę 20 kwietnia, odpowiednio w Skoczowie na ul. Wiślańskiej 26 i w Lubaniu na ul. Tkackiej 13. W każdym z tych sklepów pierwszych 30 klientów, którzy dokonają zakupu za co najmniej 30 zł, otrzyma w prezencie kask dziecięcy. Jeśli kupią rower, otrzymają kask rowerowy dla dorosłej osoby.

 

 

Na powierzchni ok. 150 m2 w sklepach w Skoczowie i Lubaniu będzie można znaleźć produkty czołowych marek znanych z sieci Bike Atelier, m.in. rowery Merida, M_Bike i Puky, a także części, akcesoria, odzież i ogumienie rowerowe innych uznanych producentów. Należą do nich m.in. Sportful, Endura, Shimano, Uvex, Maxxis, CST, Controltech, Prologo, Elite, Sigma, Knog, Topeak, Northwave, Finish Line czy Look. Jak przystało na profesjonalne sklepy rowerowe, te w Skoczowie i Lubaniu będą miały także odpowiedni serwis rowerowy.

 

– Wierzymy w sukces nowych sklepów w obu miastach, ponieważ zaufaliśmy w nich osobom, z którymi łączy nas ta sama pasja i podobny styl życia. Bardzo wiele kręci się w nim wokół roweru. To był punkt wyjścia do naszej współpracy. Od soboty zaczynamy kręcić w tym samym kierunku, z myślą o naszych klientach – uśmiecha się Aleksander Zając.

 

Bike Atelier Skoczów

Ul. Wiślańska 26

skoczow@bikeatelier.pl

tel. 33 853 08 08

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 10.00-18.00

Sobota: 10.00-14.00

 

Bike Atelier Lubań

Ul. Tkacka 13

luban@bikeatelier.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 10.00-18.00 (przerwa 13.00-13.30)

Sobota: 9.00-14.00

Udostępnij: