Rowery potestowe w Bike Atelier Tychy

W tyskim sklepie Bike Atelier (ul. Poziomkowa 103) rozpoczyna się wyprzedaż potestowych rowerów marki Merida! Jest to znakomita okazja, by zakupić topowy model, w bardzo dobrej cenie. „Rekordziści” zostali przecenieni nawet aż o 20 tysięcy złotych!

 

Wśród dostępnych na wyprzedaży jednośladów są rowery crossowe, fitness, MTB oraz szosowe. W związku z faktem, że brały one udział w testach i sprawdzane były w różnych warunkach terenowych i atmosferycznych, są na nich widoczne ślady użytkowania.

 

Stan wszystkich modeli został oceniony przez naszych ekspertów w skali od 1 do 10 (10 to stan idealny). Wysokość rabatu jest adekwatna do aktualnego stanu roweru.

 

Pełna lista przecenionych rowerów po-tstowych znajduję się pod tym linkiem - Rowery potestowe. Można je również obejrzeć i poznać więcej szczegółów w sklepie Bike Atelier Tychy (ul. Poziomkowa 103). 

 

Lista będzie aktualizowana na bieżąco, jednak z pewnym opóźnieniem. Nie możemy zatem zagwarantować, że dany model z listy będzie wciąż dostępny w momencie przyjazdu do sklepu. By upewnić się, że nie został on jeszcze sprzedany prosimy o bezpośredni kontakt z salonem: +48 664 141 381. 

Udostępnij: