Sklep internetowy:

Tel. +48 668 479 218
E-mail: sklep@bikeatelier.pl

 

Sklepy stacjonarne:

Częstochowa Pułaskiego

Tel. + 48 533 395 558, e-mail: czestochowa.pulaskiego@bikeatelier.pl

Częstochowa Wolności

Tel. + 48 793 610 430, e-mail: czestochowa@bikeatelier.pl

Dąbrowa Górnicza

Tel. + 48 604 066 784, e-mail: dabrowa@bikeatelier.pl

Gliwice

Tel. + 48 32 389 10 38, e-mail: gliwice@bikeatelier.pl

Kartuzy

Tel. + 48 58 685 32 92, e-mail: kartuzy@bikeatelier.pl

Katowice

Tel. + 48 32 259 92 28, e-mail: katowice@bikeatelier.pl

Kielce

Tel. + 48 41 361 66 00, e-mail: kielce@bikeatelier.pl

Kraków Czarnowiejska

Tel. + 48 889 047 407, e-mail: krakow.czarnowiejska@bikeatelier.pl

Kraków Kapelanka

Tel. + 48 12 307 77 88, e-mail: krakow@bikeatelier.pl

Lubań

Tel. + 48 756 463 063, e-mail: luban@bikeatelier.pl

Lubin

Tel. + 48 76 766 00 12, e-mail: lubin@bikeatelier.pl

Nowy Sącz

Tel. + 48 575 559 606, e-mail: nowysacz@bikeatelier.pl

Olkusz

Tel. + 48 791 614 207, e-mail: olkusz@bikeatelier.pl

Skoczów

Tel. + 48 33 853 08 08, e-mail: skoczow@bikeatelier.pl

Sosnowiec

Tel. + 48 32 266 53 12, e-mail: sosnowiec@bikeatelier.pl

Tychy

Tel. + 48 32 217 00 90, e-mail: tychy@bikeatelier.pl

 

Operator sklepu:

MERIDA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 35
41-800 Zabrze, Polska
NIP: 631-23-00-850
REGON: 008174780

Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000019537 Kapitał zakładowy: 135 000,00 zł; Konto bankowe: PEKAO S.A. 82 1240 4272 1111 0010 8644 7927

 

Adres do zwrotów:

MERIDA POLSKA Sp. z o.o.

MAGAZYN - Sklep internetowy

ul. Zagórska 159 / bud. 3

42-600 Tarnowskie Góry

Wyślij wiadomość

Wszelkie pytania dotyczące produktów i zamówień

Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Merida Polska.