Opona Maxxis Detonator 700C Zobacz większe

Opona Maxxis Detonator 700C

119,00 zł

Niedostępny online

Kod produktu: TR-MX431

Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Detonator idealnie nadaje się do treningów. W zależności od wersji może być wykorzystany w rowerze szosowym, jak i MTB. To opona z wyścigowym rodowodem.

  Centralna część bieżnika jest zupełnie gładka i wykonana jest z twardszej gumy, co minimalizuje opory toczenia. Boczne części opony, wykonane z miększej mieszanki gumy, posiadają rowki odprowadzające wodę oraz strukturę utrudniającą uślizgiwanie.

  Doskonała na wszystkie warunki pogodowe i wszystkie rodzaje nawierzchni drogowej. Wszechstronna, sprawdzi się nawet podczas zimowych treningów, ma wysoką żywotność.

  KODROZMIARTPISTOPKAWAGATECHNOLOGIEMIESZANKA
  TR-MX431700x32c60zwijana325BLACKSINGLE (SC)


  PODSTAWOWA BUDOWA OPONY  MIESZANKI

  Maxxis oferuje szereg mieszanek gum o różnej twardości. Jest to odpowiedź na oczekiwania kolarzy, które są związane z lepszą trakcją, trwałością oraz amortyzacją w różnych warunkach.

  SINGLE COMPOUND

  Jeden rodzaj mieszanki, zastosowany na powierzchni całej opony, zoptymalizowany dla długiej żywotności i bardzo dobrych parametrów opony.

 • Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar koła28" / 700C
   TypOpona
   PrzeznaczenieHybrid / Treking
 • Napisz opinię

  Opona Maxxis Detonator 700C

  Opona Maxxis Detonator 700C

  Detonator idealnie nadaje się do treningów. W zależności od wersji może być wykorzystany w rowerze szosowym, jak i MTB. To opona z wyścigowym rodowodem.

Polecamy również