Przerzutka tylna Shimano Deore 10 M615 Shadow+ czarna Zobacz większe

Przerzutka tylna Shimano Deore 10 M615 Shadow+ czarna

197,00 zł

Niedostępny online

Kod produktu: RD-SH245

Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Nowa wersja przerzutki Deore którą użytkownicy od lat cenią za kulturę pracy znaną z wyższych grup a zarazem wytrzymałość. Bardzo dobra relacja ceny do jakości spodoba się amatorom jazdy górskiej którzy nie chcą aby zakup zdewastował ich budżet.
  Nowości jakie znajdziemy w M615 to przede wszystkim konstrukcja SHADOW. Shadow czyli cień to nowa jakość wśród przerzutek – mechanizm prowadzący łańcuch razem z korpusem chowa się w cieniu kasety, co nie tylko minimalizuje możliwość zawadzenia cenną przerzutką w przeszkodę terenową ale też znacznie poprawia kulturę pracy układu. Shadow niesie też ze sobą nową, ulepszoną sprężynę która utrzymuje przerzutkę na swoim miejscu oraz wyeliminowuje obijanie się o ramę i niestabilność.
  Dodatkowo wersja oznaczona plusem posiada mechanizm „sprzęgła” który po przełączeniu na pozycję „ON” pozwala zapomnieć o hałasującej przerzutce. Uruchomienie mechanizmu powoduje powiększone napięcie sprężyny co nie tylko utrzymuje naszą przerzutkę zawsze na swoim miejscu ale poprawia też znacząco pewność prowadzenia łańcucha. Zapomnij o trzęsącej się przerzutce i skaczącym łańcuchu – system Shadow+ eliminuje ten problem raz a dobrze. Pozycja OFF służy tylko do ściągania koła oraz prac serwisowych o czym przypomina producent.
 • Specyfikacja techniczna

  • Waga331 g
   SymbolRDM615SGS
   PrzeznaczenieMTB / pozostałe
   Liczba biegów10
   Przód / tyłTył
   Typ wózkaDługi (SGS)

Polecamy również