Rower Cube Kid 240 action team grey Zobacz większe

Rower Cube Kid 240 action team grey

1 599,00 zł

Niedostępny online

Kod produktu: 19-BK-CU00223

Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Kid 240 w naszych teamowych CUBE'owych kolorach jest idealnym wyborem dla dorastających rowerzystów, którzy chcą dotrzymywać kroku swoim przyjaciołom i rodzicom. Nadaliśmy mu wszelkie cechy dorosłego roweru górskiego, słusznie zresztą, bo tego od nas zapaleni młodzi rowerzysci oczekują. Kid 240 został wyposażony w amortyzowany widelec Suntour, który zwiększa kontrolę i wygodę na wyboistych scieżkach oraz napęd Shimano 3x7, w którym biegi zmienia się za pomocą intuicyjnych, łatwych w obsłudze manetek obrotowych, dzięki czemu jazda w górę i w dół nie stanowi problemu. Hamulce szczękowe są mocne i zapewniają łatwą kontrolę nad prędkością dzięki specjalnie dostosowanym do mniejszych dłoni klamkom. Przedni hamulec posiada modulator siły hamowania, co zapobiega zablokowaniu przedniego koła i przykrym w konsekwencji niespodziankom. Poddanej obróbce termicznej ramie z aluminium 6061 poświeciliśmy równie dużo uwagi co jej dorosłym odpowiednikom. Z takim rowerze nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na pierwsze śmielsze wyprawy w teren.

  OPIS RAMY

  Punktem wyjścia dla powstania Kid 240 była ta sama obrabiana termicznie rama z aluminium 6061, którą wykorzystujemy w naszych rowerach górskich dla dorosłych. Nic dziwnego, że ta rama jest równie wytrzymała, a jedyna różnica to proporcje i waga, które są oczywiście idealnie dopasowane do potrzeb dzieci. Mechanicznie formowane rury udowadniają, że Kid 240 jest nowoczesny pod względem zastosowanych rozwiązań technologicznych. Geometria jest również dostosowana do młodych rowerzystów, dzięki czemu rower jest stabilny i łatwy w prowadzeniu, a nisko umieszczona górna rura daje pewność siebie i zapewnia bezpieczeństwo. A ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wypadki się zdarzają, dlatego hak przerzutki jest wymienialny, co nie narazi rodziców na drogie naprawy.

  CECHY RAMY

  Alu Lite 6061 - lekka rama z aluminium 6061

 • Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar koła24"
   Materiał ramyAluminium
   RamaAlu Lite 6061
   WidelecSR Suntour SF11
   PłećDziecko
   AmortyzacjaPrzód
   Przełożenia7
   MostekCUBE Alu lite
   KierownicaCUBE Alu lite, 560mm, 20mm Rise
   Przerzutka w piaścieNie
   Przerzutka tyłShimano RD-M310, 7-Speed
   Przerzutka przódShimano FD-TX50
   Rodzaj hamulcaSzczękowy
   Mechanizm korbowyProwheel, 42x34x24T, 140mm with Chainguard
   ObręczeAluminium
   Piasta przódCUBE Aluminium
   Piasta tyłCUBE Aluminium
   SiodłoCUBE Kid
   Rocznik2019
   PedałyCUBE Kid
   Koloraction team grey
   Symbol223140
   Manetka przódShimano SL-RS45, Revo Shift
   Manetka tyłShimano SL-RS45, Revo Shift
   Opona przódCUBE IMPAC Smartpac
   Opona tyłCUBE IMPAC Smartpac
   HamulceAlloy V-Brake with Powermodulator
   SztycaCUBE Alu lite
   SteryCUBE A-Headset
   Zacisk sztycyCUBE
   DzwonekNuvo
 • Napisz opinię

  Rower Cube Kid 240 action team grey

  Rower Cube Kid 240 action team grey

  Kid 240 jest idealnym wyborem dla dorastających rowerzystów, którzy chcą dotrzymywać kroku swoim przyjaciołom i rodzicom.

Polecamy również