Promocja! Rower MERIDA eONE-TWENTY 500 Zobacz większe

Rower MERIDA eONE-TWENTY 500

14 990,00 zł

-4 000,00 zł

18 990,00 zł

Kod produktu:

Dostępne warianty:
Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Uwaga!
  Rowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !


  Jeśli lubisz długie i urozmaicone przejażdżki, podczas których nie brakuje wymagających podjazdów i szybkich zjazdów, eOne-Twenty to idealny partner dla Ciebie. Zapewnia wielką moc, którą pomagają wykorzystać szerokie opony, cechujące się znakomitą przyczepnością. Nowoczesna geometria ramy z krótkimi dolnymi rurami tylnego widelca daje maksymalną zwinność roweru.

  GEOMETRIA RAMY

  250.jpg

  TECHNOLOGIE

  PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINIUM
  Najwyższej jakości stop aluminium 6066 o potrójnie cieniowanych ścianach. Jest on wyjątkowo lekki i wytrzymały, zapewnia optymalny stosunek sztywności do wagi i pozwala produkować ramy o bardzo złożonym kształcie. Ilość materiału jest zawsze dostosowana do obciążeń, którym zostaje poddana konkretna część ramy, dzięki czemu nie jest dodany żaden zbędny gram.

  X-TAPER HEADTUBE
  Rozszerzająca się rura sterowa z łożyskiem 1 1/8” na górze i 1 1/2” bądź 1 1/4” na dole pozwala na usztywnienie główki ramy, co zwiększa precyzję sterowania i pewność prowadzenia. Ponadto, dzięki temu rozwiązaniu rower lepiej reaguje na skrajne przeciążenia w zakrętach.

  SMOOTH WELDING
  Wygładzanie spawów za pomocą odpowiednich technik spawania – ulepszony wygląd bez pogorszenia struktury spawu. Rozwiązanie to pozwala zachować odpowiednią sztywności ramy i uzyskać jej atrakcyjne wykończenie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu MERIDY, jej technologie obróbki aluminium stoją na najwyższym poziomie.

  INTERNAL CABLE ROUTING
  Prowadzenie przewodów wewnątrz rur ramy. To rozwiązanie nie tylko poprawia wygląd roweru, ale także chroni linki przed zabrudzeniem i wilgocią.

  SMART ENTRY
  Wewnętrzne prowadzenie przewodów doprowadzone do perfekcji. Nasz system pozwala zablokować je pod odpowiednim napięciem. Dzięki temu nie musisz się obawiać żadnych niepokojących dźwięków, gdy trasa stanie się wyboista. Ponieważ wloty przewodów są w tym systemie całkowicie wymienne, jest on dostosowany do wielu rozwiązań: Di2, przewodów hydraulicznych czy mechanicznych.

  LOCKOUT
  Blokada amortyzatora przedniego lub tylnego za pomocą dźwigni na jego obudowie. Pozwala na optymalny transfer energii w zależności od rodzaju nawierzchni i ukształtowania terenu.

  BOOST STANDARD THROUGH AXLE 12-148
  Nowy standard piast (Boost) o szerokości 110 mm z przodu, większej niż w tradycyjnych piastach. Uzyskany dzięki temu standardowi bardziej płaski kąt szprych zwiększa sztywność boczną i wzmacnia koła. Z owoców tej zmiany korzystają szczególnie rowery z kołami 29”.

  BOOST STANDARD THROUGH AXLE 15-110
  Nowy standard piast (Boost) o szerokości 148 mm z tyłu, większej niż w tradycyjnych piastach. Uzyskany dzięki temu standardowi bardziej płaski kąt szprych zwiększa sztywność boczną i wzmacnia koła. Z owoców tej zmiany korzystają szczególnie rowery z kołami 29”.

  CASTING MOTOR BRACKET
  Zaawansowane kształty możliwe do osiągnięcia dzięki technologii odlewu. Zapewnia ona spójny wygląd, a także mocne połączenie ramy i silnika w rowerze elektrycznym. Technologia ta daje również lepsze osiągi i stabilną konstrukcję.

  Di2 READY
  Rozwiązanie, które pozwala zamontować elektroniczny system przerzutek Di2 Shimano. Charakteryzuje się on dużą niezawodnością i wydajną, bezproblemową obsługą. Rowery i ramy z symbolem „Di2 Ready” są optymalnie przygotowane do wykorzystania tej technologii, łącznie z możliwością montażu baterii w sztycy bądź wewnątrz rury sterowej.

  CHAINSTAY POST MOUNT DISC
  Bezpośrednie mocowanie hamulca wewnątrz tylnego trójkąta. Rozwiązanie to dobrze chroni hamulec przed wpływami zewnętrznymi i poprawia rozkład sił hamowania. Dodatkową korzyścią jest wewnętrzne prowadzenie przewodów, które schludnie docierają do hamulca poprzez dolne rury tylnego trójkąta.

 • Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar koła27,5"
   Materiał ramyAluminium
   RamaALU / eOne-Twenty
   Rozmiary ramyM(44), L(49) [cm]
   WidelecRock Shox REVELATION RC-29-B-SA-130
   PłećUnisex
   AmortyzacjaPrzód + tył
   Przełożenia10
   BateriaBattery E8010 500Wh
   MostekMerida Expert SS 55
   KierownicaMerida Expert 35 780
   Przerzutka w piaścieNie
   Przerzutka tyłShimano Deore Shadow+
   Rodzaj hamulcaTarczowy hydrauliczny
   Mechanizm korbowyShimano CRE80-B 34
   ObręczeMerida Expert TP
   Piasta przódPiasta aluminiowa - oś 15 mm
   Piasta tyłShimano Deore boost cen
   SiodłoMerida Sport 5
   Sztyca podsiodłowaMerida Expert Dropper 30.9
   Rocznik2018
   KolorMATT BLACK (GREEN)
   Manetka tyłShimano Deore
   KasetaShimano CS-HG500-10 11-42
   Opona przódMaxxis DHR II 27.5+ 2.8 zwijana
   Opona tyłMaxxis Rekon 27.5+ 2.8 zwijana
   HamulceShimano M500
   Jednostka napędowaEngine [E8000]
   WyświetlaczShimano
   Amortyzator tyłRock Shox Deluxe R-A2
   Informacja Merida i MbikeRowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !
 • Napisz opinię

  Rower MERIDA eONE-TWENTY 500

  Rower MERIDA eONE-TWENTY 500

  Jeśli lubisz długie i urozmaicone przejażdżki, podczas których nie brakuje wymagających podjazdów i szybkich zjazdów, eOne-Twenty to idealny partner dla Ciebie. Zapewnia wielką moc, którą pomagają wykorzystać szerokie opony, cechujące się znakomitą przyczepnością. Nowoczesna geometria ramy z krótkimi dolnymi rurami tylnego widelca daje maksymalną zwinność roweru.

Polecamy również