Promocja! Rower MERIDA eBIG.TOUR 9.500 Zobacz większe

Rower MERIDA eBIG.TOUR 9.500

10 699,00 zł

-1 291,00 zł

11 990,00 zł

Niedostępny online

Kod produktu:

Dostępne warianty:
Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Uwaga!
  Rowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !


  eBig.Tour to bardzo wszechstronny rower, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w łatwiejszym terenie. W zależności od rozmiaru ramy, jest dostępny z kołami 29” bądź 27,5”. Krótka rura podsiodłowa oznacza niski przekrok, a długa główka ramy w połączeniu z krótszą górną rurą zapewniają komfortową pozycję. W sam raz na dłuższe trasy i wyprawy, do których łatwo można przystosować rower.

  GEOMETRIA RAMY

  248.jpg

  TECHNOLOGIE

  PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINIUM
  Najwyższej jakości stop aluminium 6066 o potrójnie cieniowanych ścianach. Jest on wyjątkowo lekki i wytrzymały, zapewnia optymalny stosunek sztywności do wagi i pozwala produkować ramy o bardzo złożonym kształcie. Ilość materiału jest zawsze dostosowana do obciążeń, którym zostaje poddana konkretna część ramy, dzięki czemu nie jest dodany żaden zbędny gram.

  X-TAPER HEADTUBE
  Rozszerzająca się rura sterowa z łożyskiem 1 1/8” na górze i 1 1/2” bądź 1 1/4” na dole pozwala na usztywnienie główki ramy, co zwiększa precyzję sterowania i pewność prowadzenia. Ponadto, dzięki temu rozwiązaniu rower lepiej reaguje na skrajne przeciążenia w zakrętach.

  SMOOTH WELDING
  Wygładzanie spawów za pomocą odpowiednich technik spawania – ulepszony wygląd bez pogorszenia struktury spawu. Rozwiązanie to pozwala zachować odpowiednią sztywności ramy i uzyskać jej atrakcyjne wykończenie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu MERIDY, jej technologie obróbki aluminium stoją na najwyższym poziomie.

  INTERNAL CABLE ROUTING
  Prowadzenie przewodów wewnątrz rur ramy. To rozwiązanie nie tylko poprawia wygląd roweru, ale także chroni linki przed zabrudzeniem i wilgocią.

  SMART ENTRY
  Wewnętrzne prowadzenie przewodów doprowadzone do perfekcji. Nasz system pozwala zablokować je pod odpowiednim napięciem. Dzięki temu nie musisz się obawiać żadnych niepokojących dźwięków, gdy trasa stanie się wyboista. Ponieważ wloty przewodów są w tym systemie całkowicie wymienne, jest on dostosowany do wielu rozwiązań: Di2, przewodów hydraulicznych czy mechanicznych.

  Di2 READY
  Rozwiązanie, które pozwala zamontować elektroniczny system przerzutek Di2 Shimano. Charakteryzuje się on dużą niezawodnością i wydajną, bezproblemową obsługą. Rowery i ramy z symbolem „Di2 Ready” są optymalnie przygotowane do wykorzystania tej technologii, łącznie z możliwością montażu baterii w sztycy bądź wewnątrz rury sterowej.

  CHAINSTAY POST MOUNT DISC
  Bezpośrednie mocowanie hamulca wewnątrz tylnego trójkąta. Rozwiązanie to dobrze chroni hamulec przed wpływami zewnętrznymi i poprawia rozkład sił hamowania. Dodatkową korzyścią jest wewnętrzne prowadzenie przewodów, które schludnie docierają do hamulca poprzez dolne rury tylnego trójkąta.

  THROUGH AXLE 15-100
  Osie thru-axle 15mm dają wiele możliwości. Poza wysoką sztywnością skrętną, zapewniają też niezmienne położenie tarczy hamulcowej względem zacisku i łatwe wypięcie koła bez użycia narzędzi. W przeciwieństwie do rozwiązań typu quick release, pozycja koła jest tu zawsze w 100% niezmienna.

  BOOST STANDARD THROUGH AXLE 12-148
  Nowy standard piast (Boost) o szerokości 110 mm z przodu, większej niż w tradycyjnych piastach. Uzyskany dzięki temu standardowi bardziej płaski kąt szprych zwiększa sztywność boczną i wzmacnia koła. Z owoców tej zmiany korzystają szczególnie rowery z kołami 29”.

  F-MOUNT
  Przystosowanie do szybkiego i łatwego zamocowania błotników.

  K-MOUNT DROP-OUT
  Mocowanie na dolnej rurze tylnego trójkąta, które pozwala przykręcić podpórkę dwiema śrubami. Zintegrowana konstrukcja zapewnia optymalną sztywność podczas hamowania.

  C-MOUNT
  Przystosowanie do szybkiego i łatwego zamocowania bagażnika.

  LOCKOUT
  Blokada amortyzatora przedniego lub tylnego za pomocą dźwigni na jego obudowie. Pozwala na optymalny transfer energii w zależności od rodzaju nawierzchni i ukształtowania terenu.

 • Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar koła29"
   Materiał ramyAluminium
   RamaALU / eBig.Tour
   Rozmiary ramyM(44), L(48), XL(52) [cm]
   WidelecSuntour Raidon-XC-AIR-LOR 29 100
   PłećUnisex
   AmortyzacjaPrzód
   Przełożenia10
   BateriaBattery E8010 500Wh
   MostekMerida Expert OS 17
   KierownicaMerida Expert OS 720 R10
   Przerzutka w piaścieNie
   Przerzutka tyłShimano Deore Shadow+
   Rodzaj hamulcaTarczowy hydrauliczny
   Mechanizm korbowyShimano CRE60 38 DCG
   ObręczeMerida Big Nine comp CC
   Piasta przódShimano Deore 15 cen
   Piasta tyłShimano Deore cen
   SiodłoCrossway comfort
   Sztyca podsiodłowaMerida Expert SB0 30.9
   Rocznik2018
   KolorMET. RED/BLACK
   Manetka tyłShimano Deore
   KasetaShimano CS-HG50-10 11-42
   Opona przódMaxxis Ikon 29 2.2 zwijana + EXO Protection
   Opona tyłMaxxis Ikon 29 2.2 zwijana + EXO Protection
   HamulceShimano M315
   Jednostka napędowaEngine [E6002KL]
   WyświetlaczShimano
   Informacja Merida i MbikeRowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !
 • Napisz opinię

  Rower MERIDA eBIG.TOUR 9.500

  Rower MERIDA eBIG.TOUR 9.500

  eBig.Tour to bardzo wszechstronny rower, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w łatwiejszym terenie. W zależności od rozmiaru ramy, jest dostępny z kołami 29” bądź 27,5”. Krótka rura podsiodłowa oznacza niski przekrok, a długa główka ramy w połączeniu z krótszą górną rurą zapewniają komfortową pozycję. W sam raz na dłuższe trasy i wyprawy, do których łatwo można przystosować rower.

Polecamy również