Rower Merida eBIG.SEVEN 600 Zobacz większe

Rower Merida eBIG.SEVEN 600

13 990,00 zł

Niedostępny online

Kod produktu:

Dostępne warianty:
Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Uwaga!
  Rowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !


  Zwinny i zadziorny hardtail, który pozwala maksymalnie wykorzystać zalety kół w rozmiarze 27,5”. Żwawo radzi sobie nie tylko w terenie, a jego gotowość do codziennych dojazdów do pracy zwiększa możliwość montażu błotników czy bagażnika.

  GEOMETRIA RAMY

  263.jpg

  TECHNOLOGIE

  SMART ENTRY
  Wewnętrzne prowadzenie przewodów doprowadzone do perfekcji. Nasz system pozwala zablokować je pod odpowiednim napięciem. Dzięki temu nie musisz się obawiać żadnych niepokojących dźwięków, gdy trasa stanie się wyboista. Ponieważ wloty przewodów są w tym systemie całkowicie wymienne, jest on dostosowany do wielu rozwiązań: Di2, przewodów hydraulicznych czy mechanicznych.

  INTERNAL CABLE ROUTING
  Prowadzenie przewodów wewnątrz rur ramy. To rozwiązanie nie tylko poprawia wygląd roweru, ale także chroni linki przed zabrudzeniem i wilgocią.

  X-TAPER HEADTUBE
  Rozszerzająca się rura sterowa z łożyskiem 1 1/8” na górze i 1 1/2” bądź 1 1/4” na dole pozwala na usztywnienie główki ramy, co zwiększa precyzję sterowania i pewność prowadzenia. Ponadto, dzięki temu rozwiązaniu rower lepiej reaguje na skrajne przeciążenia w zakrętach.

  PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINIUM
  Najwyższej jakości stop aluminium 6066 o potrójnie cieniowanych ścianach. Jest on wyjątkowo lekki i wytrzymały, zapewnia optymalny stosunek sztywności do wagi i pozwala produkować ramy o bardzo złożonym kształcie. Ilość materiału jest zawsze dostosowana do obciążeń, którym zostaje poddana konkretna część ramy, dzięki czemu nie jest dodany żaden zbędny gram.

  SMOOTH WELDING
  Wygładzanie spawów za pomocą odpowiednich technik spawania – ulepszony wygląd bez pogorszenia struktury spawu. Rozwiązanie to pozwala zachować odpowiednią sztywności ramy i uzyskać jej atrakcyjne wykończenie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu MERIDY, jej technologie obróbki aluminium stoją na najwyższym poziomie.

  CHAINSTAY POST MOUNT DISC
  Bezpośrednie mocowanie hamulca wewnątrz tylnego trójkąta. Rozwiązanie to dobrze chroni hamulec przed wpływami zewnętrznymi i poprawia rozkład sił hamowania. Dodatkową korzyścią jest wewnętrzne prowadzenie przewodów, które schludnie docierają do hamulca poprzez dolne rury tylnego trójkąta.

  Di2 READY
  Rozwiązanie, które pozwala zamontować elektroniczny system przerzutek Di2 Shimano. Charakteryzuje się on dużą niezawodnością i wydajną, bezproblemową obsługą. Rowery i ramy z symbolem „Di2 READY” są optymalnie przygotowane do wykorzystania tej technologii, łącznie z możliwością montażu baterii w sztycy bądź wewnątrz rury sterowej.

  BOOST STANDARD THROUGH AXLE 12-148
  Nowy standard piast (Boost) o szerokości 110 mm z przodu, większej niż w tradycyjnych piastach. Uzyskany dzięki temu standardowi bardziej płaski kąt szprych zwiększa sztywność boczną i wzmacnia koła. Z owoców tej zmiany korzystają szczególnie rowery z kołami 29”.

  BOOST STANDARD THROUGH AXLE 15-110
  Nowy standard piast (Boost) o szerokości 148 mm z tyłu, większej niż w tradycyjnych piastach. Uzyskany dzięki temu standardowi bardziej płaski kąt szprych zwiększa sztywność boczną i wzmacnia koła. Z owoców tej zmiany korzystają szczególnie rowery z kołami 29”.

  CASTING MOTOR BRACKET
  Zaawansowane kształty możliwe do osiągnięcia dzięki technologii odlewu. Zapewnia ona spójny wygląd, a także mocne połączenie ramy i silnika w rowerze elektrycznym. Technologia ta daje również lepsze osiągi i stabilną konstrukcję.

 • Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar koła27,5"
   Materiał ramyAluminium
   RamaeBIG.SEVEN LITE
   Rozmiary ramyS(38),M(43)
   WidelecManitou Machete Comp; Air; skok 100mm, TR; Taperowany
   PłećUnisex
   AmortyzacjaPrzód
   Przełożenia10
   BateriaShimano E8010; 500Wh
   MostekMERIDA Expert CC; 31,8 D; 6 A
   KierownicaMERIDA Expert CC; szerokość 720mm W; 10 R
   Przerzutka w piaścieNie
   Przerzutka tyłShimano Deore Shadow+
   Rodzaj hamulcaTarczowy hydrauliczny
   Mechanizm korbowyShimano CRE80-B; 38 T
   ObręczeMerida Comp CC; 20 IW;
   Piasta przódDeore; 110x15 WHF; 32 H; Centerlock
   Piasta tyłDeore; 148x12 WHR; 36 H; Centerlock
   SiodłoMERIDA Comp CC
   Rocznik2019
   Hamulec przódShimano MT-500
   Hamulec tyłShimano MT-500
   KolorMATT TITANIUM/BLACK(LIME)
   Manetka tyłShimano Deore
   Wkład suportuincluded
   KasetaCS-HG500-10 11-42T
   Opona przódForekaster 27.5*2.2
   Opona tyłMaxxis Forekaster; 27.5*2.2"; zwijana; 3C EXO TR
   SztycaMERIDA Expert; średnica 30.9mm D; 15 SSB
   Jednostka napędowaShimano E8000; 70Nm
   WyświetlaczShimano SC-E8000
   Informacja Merida i MbikeRowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !
 • Napisz opinię

  Rower Merida eBIG.SEVEN 600

  Rower Merida eBIG.SEVEN 600

  Elektryczna wersja kultowego hardtaila Meridy poszerzona o możliwość montażu błotników i bagażnika. W skrócie - rower wielce wszechstronny.

Polecamy również