Promocja! Rower Merida Juliet 6.20-MD 2017 Zobacz większe

Rower Merida Juliet 6.20-MD 2017

1 387,00 zł

-462,00 zł

1 849,00 zł

Dostawa odbiór w sklepie
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCena
Sklep Częstochowa Pułaskiego Za darmo!
Sklep Częstochowa Wolności Za darmo!
Sklep Dąbrowa Górnicza Za darmo!
Sklep w Gliwicach Za darmo!
Sklep w Kartuzach Za darmo!
Sklep w Katowicach Za darmo!
Sklep w Kielcach Za darmo!
Sklep w Krakowie Czarnowiejska Za darmo!
Sklep w Krakowie Kapelanka Za darmo!
Sklep w Lubinie Za darmo!
Sklep w Nowym Sączu Za darmo!
Sklep w Olkuszu Za darmo!
Sklep w Poznaniu Za darmo!
Sklep w Sosnowcu Za darmo!
Sklep w Tychach Za darmo!

Kod produktu:

Dostępne warianty:
Dostępność w sklepach:
Sprawdź dostępność

 • Uwaga!
  Rowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !


  Geometria JULIET została dostosowana do kobiecej anatomii. Obniżona górna rura daje niższy przekrok, który zapewnia większe bezpieczeństwo i pewność  na trasie, ułatwia także zsiadanie z roweru. Geometria ramy zapewnia również bardziej sportowy wygląd JULIET. Nie mniej istotne jest także kuszące malowanie. W wybranych wersjach wygląd JULIET poprawiają także wewnętrznie poprowadzone przewody. Takie rozwiązanie chroni je również przed zabrudzeniem. Wszystkie miejsca kontaktu z rowerem (siodełko, kokpit, uchwyty) zostały specjalnie dostosowane do kobiecej anatomii, co dodatkowo zwiększa komfort i zachęca do dłuższych wypraw. Wybór dwukołowego partnera idealnie dopasowanego do własnych potrzeb gwarantuje wiele wersji wyposażenia roweru oraz koła 27,5” bądź 26”.

  Większe koła JULIET zapewniają lepszą trakcję, niższe opory toczenia i większą płynność jazdy po korzeniach czy kamieniach. Przy komforcie i bezpieczeństwie zbliżonym do 29”, JULIET z 27,5” kołami zachowuje większą zwinność. Wersje 26” są przeznaczone dla kobiet, które cenią sprawdzone rozwiązania bądź ze względu na niski wzrost preferują mniejsze koło.

 • Specyfikacja techniczna

  • Informacja Merida i MbikeRowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !
 • Napisz opinię

  Rower Merida Juliet 6.20-MD 2017

  Rower Merida Juliet 6.20-MD 2017

  Geometria modelu JULIET została dostosowana do kobiecej anatomii. Obniżona górna rura daje niższy przekrok, który zapewnia większe bezpieczeństwo i pewność  na trasie, ułatwia także zsiadanie z roweru.

Polecamy również