Promocja! Rower Merida Speeder 100 Juliet damski 2017 Zobacz większe

Rower Merida Speeder 100 Juliet damski 2017

1 799,00 zł

-600,00 zł

2 399,00 zł

Dostawa odbiór w sklepie
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCena
Sklep Częstochowa Pułaskiego Za darmo!
Sklep Częstochowa Wolności Za darmo!
Sklep Dąbrowa Górnicza Za darmo!
Sklep w Gliwicach Za darmo!
Sklep w Kartuzach Za darmo!
Sklep w Katowicach Za darmo!
Sklep w Kielcach Za darmo!
Sklep w Krakowie Czarnowiejska Za darmo!
Sklep w Krakowie Kapelanka Za darmo!
Sklep w Lubinie Za darmo!
Sklep w Nowym Sączu Za darmo!
Sklep w Olkuszu Za darmo!
Sklep w Poznaniu Za darmo!
Sklep w Sosnowcu Za darmo!
Sklep w Tychach Za darmo!

Kod produktu:

Dostępne warianty:
Dostępność w sklepach:
Sprawdź dostępność

 • Uwaga!
  Rowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !


  SPEEDER JULIET – to rower szosowy z prostą kierownicą dla kobiet o sportowym zacięciu, lubiących prędkość i precyzję prowadzenia. Dbałość o detale, kuszące malowanie, siodełko i chwyty dostosowane do kobiecej anatomii zwiększają komfort i zachęcają do dłuższych wypraw. Każdy SPEEDER zapewnia sportową pozycję bez nadmiernego rozciągnięcia – idealną do długich treningów, a także do podziwiania widoków za miastem. Maksymalny komfort jazdy gwarantują płaskie rury tylnego widelca, zwiększają go także opony 28 mm, poprawiające trakcję roweru.

  Agresywny sportowy wygląd SPEEDERA uzupełnia prowadzenie linek przerzutki wewnątrz ramy. Jego gotowość do jazdy w miejskiej dżungli zwiększa opcja montażu błotników i bagażnika. Niezależnie od wersji, SPEEDER gwarantuje przyspieszenie w codziennym życiu.

 • Specyfikacja techniczna

  • Informacja Merida i MbikeRowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !
 • Napisz opinię

  Rower Merida Speeder 100 Juliet damski 2017

  Rower Merida Speeder 100 Juliet damski 2017

  SPEEDER JULIET – to rower szosowy z prostą kierownicą dla kobiet o sportowym zacięciu, lubiących prędkość i precyzję prowadzenia. Dbałość o detale, kuszące malowanie, siodełko i chwyty dostosowane do kobiecej anatomii zwiększają komfort i zachęcają do dłuższych wypraw.

Polecamy również