Rower MERIDA SCULTURA 400-JULIET Zobacz większe

Rower MERIDA SCULTURA 400-JULIET

5 299,00 zł

Niedostępny online

Dostępne warianty:
Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Uwaga!
  Rowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !


  Nasza lekka szosówka Scultura wiele razy udowodniła swoją jakość, prowadząc do zwycięstw w najważniejszych wyścigach świata.

  GEOMETRIA RAMY

  277.jpg

  TECHNOLOGIE

  PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINIUM
  Najwyższej jakości stop aluminium 6066 o potrójnie cieniowanych ścianach. Jest on wyjątkowo lekki i wytrzymały, zapewnia optymalny stosunek sztywności do wagi i pozwala produkować ramy o bardzo złożonym kształcie. Ilość materiału jest zawsze dostosowana do obciążeń, którym zostaje poddana konkretna część ramy, dzięki czemu nie jest dodany żaden zbędny gram.

  CARBON FORK
  Przedni widelec wykonany w pełni z kompozytu węglowego. Karbonowe są nie tylko jego ramiona, ale także rura sterowa. Karbonowe widelce MERIDY zachwycają pochłanianiem wibracji, precyzyjnym prowadzeniem oraz sztywnością podczas hamowania i w zakrętach.

  HYDRO FORMING SYSTEM (HFS)
  Produkcja trójwymiarowo giętych rur za pomocą złożonego procesu „hydroformowania”. Gorący olej wypycha kształt ramy pod wysokim ciśnieniem (od wewnątrz do zewnątrz), umożliwiając tworzenie zaawansowanych profili rur. Dzięki ogromnemu doświadczeniu MERIDY, jej technologie obróbki aluminium stoją na najwyższym poziomie.

  X-TAPER HEADTUBE
  Rozszerzająca się rura sterowa z łożyskiem 1 1/8” na górze i 1 1/2” bądź 1 1/4” na dole pozwala na usztywnienie główki ramy, co zwiększa precyzję sterowania i pewność prowadzenia. Ponadto, dzięki temu rozwiązaniu rower lepiej reaguje na skrajne przeciążenia w zakrętach.

  SMOOTH WELDING
  Wygładzanie spawów za pomocą odpowiednich technik spawania – ulepszony wygląd bez pogorszenia struktury spawu. Rozwiązanie to pozwala zachować odpowiednią sztywności ramy i uzyskać jej atrakcyjne wykończenie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu MERIDY, jej technologie obróbki aluminium stoją na najwyższym poziomie.

  INTERNAL CABLE ROUTING
  Prowadzenie przewodów wewnątrz rur ramy. To rozwiązanie nie tylko poprawia wygląd roweru, ale także chroni linki przed zabrudzeniem i wilgocią.

  Di2 READY
  Rozwiązanie, które pozwala zamontować elektroniczny system przerzutek Di2 Shimano. Charakteryzuje się on dużą niezawodnością i wydajną, bezproblemową obsługą. Rowery i ramy z symbolem „Di2 Ready” są optymalnie przygotowane do wykorzystania tej technologii, łącznie z możliwością montażu baterii w sztycy bądź wewnątrz rury sterowej.

 • Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar koła28" / 700C
   Materiał ramyAluminium
   RamaALU / Scultura lite-single
   Rozmiary ramyXXS(44), XS(47), S(50), S/M(52) [cm]
   WidelecRoad carbon Race
   PłećKobieta
   AmortyzacjaBrak
   Przełożenia22
   MostekMerida Expert 31.8 -5
   KierownicaMerida Expert Compact road 31.8
   Przerzutka w piaścieNie
   Przerzutka tyłShimano 105 RD-5800SS
   Przerzutka przódShimano 105
   Rodzaj hamulcaSzczękowy
   Mechanizm korbowyShimano 105 FC-5800 50-34
   ObręczeMerida comp SL 24mm profil
   Piasta przódRoad seal Bearing
   Piasta tyłRoad seal Bearing
   SiodłoMerida Juliet Sport
   Sztyca podsiodłowaMERIDA carbon Comp SB15 27.2
   Waga8,7
   Rocznik2018
   KolorSILVER (TEAL)
   Manetka przódShimano 105
   Manetka tyłShimano 105
   KasetaShimano CS-5800-11 11-28
   Opona przódMaxxis Dolemites 25 zwijana
   Opona tyłMaxxis Dolemites 25 zwijana
   HamulceShimano 105 BR-5800
   Informacja Merida i MbikeRowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !
 • Napisz opinię

  Rower MERIDA SCULTURA 400-JULIET

  Rower MERIDA SCULTURA 400-JULIET

  Nasza lekka szosówka Scultura wiele razy udowodniła swoją jakość, prowadząc do zwycięstw w najważniejszych wyścigach świata.

Polecamy również