Rower Merida Freeway 9500 Disc 2017 Zobacz większe

Rower Merida Freeway 9500 Disc

2 899,00 zł

Dostawa odbiór w sklepie
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCena
Sklep Częstochowa Pułaskiego Za darmo!
Sklep Częstochowa Wolności Za darmo!
Sklep Dąbrowa Górnicza Za darmo!
Sklep w Gliwicach Za darmo!
Sklep w Kartuzach Za darmo!
Sklep w Katowicach Za darmo!
Sklep w Kielcach Za darmo!
Sklep w Krakowie Czarnowiejska Za darmo!
Sklep w Krakowie Kapelanka Za darmo!
Sklep w Lubinie Za darmo!
Sklep w Nowym Sączu Za darmo!
Sklep w Olkuszu Za darmo!
Sklep w Poznaniu Za darmo!
Sklep w Sosnowcu Za darmo!
Sklep w Tychach Za darmo!

Kod produktu:

Dostępne warianty:
Dostępność w sklepach:
Sprawdź dostępność

 • Uwaga!
  Rowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !


  Modele FREEWAY niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem polskich rowerzystów, którzy doceniają ich wszechstronność i komfort. Zarówno podczas wielodniowych wypraw, jak i codziennych dojazdów do pracy można polegać na bogatym wyposażeniu roweru gwarantującemu wygodną jazdę. Zapewniają ją m.in. przedni amortyzator, amortyzowana sztyca i regulowany wspornik kierownicy, a także szerokie opony, ergonomiczna kierownica czy miękkie siodełko. Każdy model posiada mocny bagażnik pod sakwy, stopkę, pełne błotniki oraz osłonę całej górnej części łańcucha. Dodatkowo w turystycznych modelach dostępne jest oświetlenie na dynamo w piaście.

  Wersja DISC została wyposażona w hamulce tarczowe, które zapewniają bezpieczeństwo i dużo lepszą modulację niż w przypadku hamulców szczękowych. Łatwiej jest kontrolować moc, nie trzeba używać tak dużej siły dłoni.


  Dzięki zróżnicowanej geometrii FREEWAY może być odpowiednim wyborem zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Przeznaczone dla nich wersje z obniżoną górną rurą ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z roweru, zapewniając bezpieczną i pewną jazdę. Sercem wszystkich modeli FREEWAY jest bardzo wytrzymała aluminiowa rama, która zniesie trudy długich wypraw i bez problemu podoła każdemu codziennemu wyzwaniu.


  Miejska i trekkingowa linia rowerów Merida zostały zaprojektowane i są produkowane w Polsce.

 • Specyfikacja techniczna

  • Informacja Merida i MbikeRowery Merida, zgodnie z polityką prowadzoną przez markę Merida, nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Rowery marki Merida są sprzedawane wyłącznie w opcji odbioru osobistego w naszych sklepach. Zapraszamy !
   Rocznik2017
 • Napisz opinię

  Rower Merida Freeway 9500 Disc

  Rower Merida Freeway 9500 Disc

  Freeway zapewnia dużą wszechstronność i komfort zarówno podczas wielodniowych wypraw, jak i codziennych dojazdów do pracy.

Polecamy również