Siodło Prologo NAGO EVO X10 135 mm T2.0 Black Zobacz większe

Siodło Prologo NAGO EVO X10 135 mm T2.0 Black

349,00 zł

Niedostępny online

Kod produktu: SE-PW00003

Dostępność w sklepach:
Sprawdź dostępność
 • Siodło NAGO EVO X10 - półokrągłe siodło unisex na średnie i długie dystanse w terenie.
  Model X10 stworzono z myślą o rowerach górkich ze skokiem pomiędzy 110, a 150 mm do XC i na szlak.

  Pręty siodła wykonano w technologi T2.0, wykorzystującej pręty Cro-Mo o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Średnica prętów 7mm.

  Technologie wykorzystane w siodle:
  ACTIVE DENSITY
  T2.0

   

  Technologie wykorzystywane w siodłach Prologo:

  PAS system - System PAS jest to specjalnie ukształtowane wypełnienie siodełka. Taki kształt eliminuje ucisk w okolicach krocza/miednicy, gdzie znajdują się newralgiczne arterie nerwowe jak i krwionośne co pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe korzystanie z roweru.

  CPC: Connect, Power Control - CPC: technologia opatentowana przez Prologo. Powierzchnia siodełka pokryta jest drobnymi rurkami zwiększającymi "trzymanie" siodła, pochłanianie wstrząsów oraz utrzymują odczucie chłodnej powierzchnię siodełka. CPC dzięki swej konstrukcji przyczynia się do poprawy krążenia krwi i zmniejsza dyskomfort poprzez masaż okolic krocza.

  SPACE - Maksymalizuje komfort i wydajność jazdy rowerem. Duży anatomiczny kanał w osi siodełka, eliminuje ewentualne punktowe uciski dzięki jego zróżnicowanym kształtom i twardością pianki wewnętrznej. Jest dostosowany do damskich i męskich różnic anatomicznych.


  Rodzaje prętów:

  T2.0 - wykonane z Chromo-Molibdenu. Mocne , wytrzymałe na rozciąganie. Średnica 7mm.

  TIROX - Lekkie aluminiowo stalowe pręty odporne na skręcenia. Ta technologia doceniona została w lotnictwie i kosmonautyce za jego lekkość i wytrzymałość. Tirox to kompromis pomiędzy wytrzymałością a wagą.

   

  Profile siodeł Prologo:

  PŁASKI- ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają bardzo dużą ruchomość lędźwiową. Kształt pozwala szybką i łatwą zmianę pozycji na siodełku.

  flat-uni.jpg

  PÓŁOKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają średnią ruchomość lędźwiową. Profil pozwala na wygodne pokonywanie nawet dłuższych dystansów. Nie ogranicza ruchomości miednicy i pozwala na bardzo łatwe wygodne znalezienie właściwej pozycji i jej dłuższe utrzymanie.

  semi-uni.jpg

  OKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają ograniczoną ruchomość lędźwiową. Doskonałe na średniej długości dystanse. Okrągły profil zwiększa powierzchnię styku co lepiej rozkłada ciężar cyklisty na siodełku. Tylna krawędź jest nieco uniesiona co nieco poprawia rotację miednicy i poprawia pozycję.

  round-uni.jpg

 • Specyfikacja techniczna

  • PłećUnisex
   Waga259 g
   SymbolNAX1200HB70-AM
   Długość275 mm
   PokrycieMicrofibra
   Szerokość135 mm
   WypełnienieLight Foam- Active Density
   PrętyT2.0
   ProfilPółokrągły
   TechnologiePręty T2.0, ACTIVE DENSITY
 • Napisz opinię

  Siodło Prologo NAGO EVO X10 135 mm T2.0 Black

  Siodło Prologo NAGO EVO X10 135 mm T2.0 Black

  Siodło NAGO EVO X10 - półokrągłe siodło unisex na średnie i długie dystanse w terenie.

Polecamy również