Siodło Prologo SCRATCH-2 PAS 134 mm T2.0 Black Zobacz większe

Siodło Prologo SCRATCH-2 PAS 134 mm T2.0 Black

399,00 zł

Niedostępny online

Kod produktu: SE-PW00005

Dostępność w sklepach:
sprawdź w sklepach stacjonarnych
 • Siodło SCRATCH-2 PAS - okrągłe siodło unisex na długie i średnie dystanse na szosie. Dzięki swojemu kształtowi ciężar rozkłada się na całą powierzchnię siedziska, redukując uciski w obrębie krocza. Siodła z serii Scratch wspomagają naturalną rotację miednicy w trakcie jazdy.

  System PAS to sposób wykonania bazy siodła, otwór albo tunel zaprojektowano tak by wyeliminować ucisk w rejonie krocza, co osiągane jest dzięki anatomicznemu ukształtowaniu bazy i wyściółki, oraz ich niezmiennej spójności.

  Pręty siodła wykonano w technologi T2.0, wykorzystującej pręty Cro-Mo o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Średnica prętów 7mm.

  Technologie wykorzystane w siodle:
  ESD
  MULTISIZE
  PAS
  T2.0

   

  Technologie wykorzystywane w siodłach Prologo:

  PAS system - System PAS jest to specjalnie ukształtowane wypełnienie siodełka. Taki kształt eliminuje ucisk w okolicach krocza/miednicy, gdzie znajdują się newralgiczne arterie nerwowe jak i krwionośne co pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe korzystanie z roweru.

  CPC: Connect, Power Control - CPC: technologia opatentowana przez Prologo. Powierzchnia siodełka pokryta jest drobnymi rurkami zwiększającymi "trzymanie" siodła, pochłanianie wstrząsów oraz utrzymują odczucie chłodnej powierzchnię siodełka. CPC dzięki swej konstrukcji przyczynia się do poprawy krążenia krwi i zmniejsza dyskomfort poprzez masaż okolic krocza.

  SPACE - Maksymalizuje komfort i wydajność jazdy rowerem. Duży anatomiczny kanał w osi siodełka, eliminuje ewentualne punktowe uciski dzięki jego zróżnicowanym kształtom i twardością pianki wewnętrznej. Jest dostosowany do damskich i męskich różnic anatomicznych.


  Rodzaje prętów:

  T2.0 - wykonane z Chromo-Molibdenu. Mocne , wytrzymałe na rozciąganie. Średnica 7mm.

  TIROX - Lekkie aluminiowo stalowe pręty odporne na skręcenia. Ta technologia doceniona została w lotnictwie i kosmonautyce za jego lekkość i wytrzymałość. Tirox to kompromis pomiędzy wytrzymałością a wagą.

   

  Profile siodeł Prologo:

  PŁASKI- ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają bardzo dużą ruchomość lędźwiową. Kształt pozwala szybką i łatwą zmianę pozycji na siodełku.


  PÓŁOKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają średnią ruchomość lędźwiową. Profil pozwala na wygodne pokonywanie nawet dłuższych dystansów. Nie ogranicza ruchomości miednicy i pozwala na bardzo łatwe wygodne znalezienie właściwej pozycji i jej dłuższe utrzymanie.

  OKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają ograniczoną ruchomość lędźwiową. Doskonałe na średniej długości dystanse. Okrągły profil zwiększa powierzchnię styku co lepiej rozkłada ciężar cyklisty na siodełku. Tylna krawędź jest nieco uniesiona co nieco poprawia rotację miednicy i poprawia pozycję.

 • Specyfikacja techniczna

  • PłećUnisex
   Waga241 g
   SymbolSC2P204HB70-AM
   Szerokość134 mm
   PrętyT2.0
   ProfilOkrągły
   TechnologieESD, MULTISIZE, PAS, T2.0
   Długość280 mm
   PokrycieMicrofibra
   WypełnienieLight Foam
 • Napisz opinię

  Siodło Prologo SCRATCH-2 PAS 134 mm T2.0 Black

  Siodło Prologo SCRATCH-2 PAS 134 mm T2.0 Black

  Siodło SCRATCH-2 PAS - okrągłe siodło unisex na długie i średnie dystanse na szosie.

Polecamy również