Siodło Prologo NAGO C3 CPC 139 mm NACK Black Zobacz większe

Siodło Prologo NAGO C3 CPC 139 mm NACK Black

 • Siodło NAGO C3 NACK CPC półokrągłe lekkie siodło unisex na szosę. Baza siodełka wykonana jest z opatentowanego przez Prologo kompozytu karbonowego C3, który pozwala aby siodełka ważące około 150 g posiadały stabilność i wydajność siodełek o większej masie.

  CPC: Conect, Power Control: opatentowana przez Prologo technologia wykonania powierzchni 3D, wykorzystująca polimerowe mikroprzyssawki rozmieszczone w sposób zapewniający maksymalną przyczepność, amortyzację, oraz chłodzenie. Ponadto dzięki masującym właściwościom CPC poprawia się krążenie krwi, redukując drętwienie i skurcze, co w efekcie zmniejsza zmęczenie.

  W siodle zastosowano pręty w technologi NACK, nanostrukturalne włókna węglowe z domieszką włókien kevlarowych i aluminiowych, w celu otrzymania superlekkich i wytrzymałych prętów w porównaniu ze standardowym karbonem. Pręty są owalne o wymiarach 7x9,3 mm.

  Technologie wykorzystane w siodle:
  CPC
  NACK
  C3

   

  Technologie wykorzystywane w siodłach Prologo:

  PAS system - System PAS jest to specjalnie ukształtowane wypełnienie siodełka. Taki kształt eliminuje ucisk w okolicach krocza/miednicy, gdzie znajdują się newralgiczne arterie nerwowe jak i krwionośne co pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe korzystanie z roweru.

  CPC: Connect, Power Control - CPC: technologia opatentowana przez Prologo. Powierzchnia siodełka pokryta jest drobnymi rurkami zwiększającymi "trzymanie" siodła, pochłanianie wstrząsów oraz utrzymują odczucie chłodnej powierzchnię siodełka. CPC dzięki swej konstrukcji przyczynia się do poprawy krążenia krwi i zmniejsza dyskomfort poprzez masaż okolic krocza.

  SPACE - Maksymalizuje komfort i wydajność jazdy rowerem. Duży anatomiczny kanał w osi siodełka, eliminuje ewentualne punktowe uciski dzięki jego zróżnicowanym kształtom i twardością pianki wewnętrznej. Jest dostosowany do damskich i męskich różnic anatomicznych.


  Rodzaje prętów:

  T2.0 - wykonane z Chromo-Molibdenu. Mocne , wytrzymałe na rozciąganie. Średnica 7mm.

  TIROX - Lekkie aluminiowo stalowe pręty odporne na skręcenia. Ta technologia doceniona została w lotnictwie i kosmonautyce za jego lekkość i wytrzymałość. Tirox to kompromis pomiędzy wytrzymałością a wagą.

   

  Profile siodeł Prologo:

  PŁASKI- ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają bardzo dużą ruchomość lędźwiową. Kształt pozwala szybką i łatwą zmianę pozycji na siodełku.


  PÓŁOKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają średnią ruchomość lędźwiową. Profil pozwala na wygodne pokonywanie nawet dłuższych dystansów. Nie ogranicza ruchomości miednicy i pozwala na bardzo łatwe wygodne znalezienie właściwej pozycji i jej dłuższe utrzymanie.

  OKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają ograniczoną ruchomość lędźwiową. Doskonałe na średniej długości dystanse. Okrągły profil zwiększa powierzchnię styku co lepiej rozkłada ciężar cyklisty na siodełku. Tylna krawędź jest nieco uniesiona co nieco poprawia rotację miednicy i poprawia pozycję.

 • Specyfikacja techniczna

  • PłećUnisex
   SymbolNAV3NA0HBC7-AM
   Waga166 g
   Długość275 mm
   PokrycieMicrofibra + CPC
   Szerokość139 mm
   WypełnienieLight Foam
   PrętyNACK
   ProfilPółokrągły
   TechnologieC3, CPC, ESD, NACK
 • Napisz opinię

  Siodło Prologo NAGO C3 CPC 139 mm NACK Black

  Siodło Prologo NAGO C3 CPC 139 mm NACK Black

  Siodło NAGO C3 NACK CPC - półokrągłe, lekkie siodło unisex na szosę.

Polecamy również