Siodło Prologo ZERO-II CPC 134 mm TIROX Black Zobacz większe

Siodło Prologo ZERO-II CPC 134 mm TIROX Black

699,00 zł

Dostawa odbiór w sklepie
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
NazwaCena
Sklep Częstochowa Pułaskiego Za darmo!
Sklep Częstochowa Wolności Za darmo!
Sklep Dąbrowa Górnicza Za darmo!
Sklep w Gliwicach Za darmo!
Sklep w Kartuzach Za darmo!
Sklep w Katowicach Za darmo!
Sklep w Kielcach Za darmo!
Sklep w Krakowie Czarnowiejska Za darmo!
Sklep w Krakowie Kapelanka Za darmo!
Sklep w Lubinie Za darmo!
Sklep w Nowym Sączu Za darmo!
Sklep w Olkuszu Za darmo!
Sklep w Poznaniu Za darmo!
Sklep w Sosnowcu Za darmo!
Sklep w Tychach Za darmo!
Kurier DPD Polska Za darmo!
Kurier DPD za pobraniem 5,00 zł

Kod produktu: SE-PW00028

Dostępność w sklepach:
Sprawdź dostępność

 • Siodło ZERO-II CPC - płaskie siodło unisex na krótkie i średnie dystanse na szosie, gdzie konieczna jest częsta zmiana pozycji. Płaski kształt w połączeniu ze sztywną powłoką siedziska jest przyczyną bardzo bezpośredniego odczuwania drogi. Siodła z serii Zero przeznaczone są dla kolarzy z największą rotacją miednicy.

  W siodle zastosowano nowatorską opatentowaną technologię CPC AIRING, jej elementy umieszczone w strategicznych strefach siodła zapewniają maksymalne tłumienie wstrząsów i drgań oraz utrzymanie optymalnej pozycji w każdych warunkach atmosferycznych. Technologia CPC AIRING wykorzystuje nano polimery 3D, rozwinięta i sprawdzona przez profesjonalne ekipy szosowe i terenowe zapewnia komfort przy wzroście wydajności.

  Siodła ZERO-II CPC dostępne są z prętami Tirox wykonanymi z lekkiej stali stopowej odpornej na rozciąganie i skręcanie. Tirox wykorzystywany jest w lotnictwie i przemyśle kosmicznym, jest materiałem o świetnej proporcji masy do wytrzymałości, odpornym na wszelkie obciążenia w sporcie rowerowym. Średnica prętów 7mm.

  Technologie wykorzystane w siodle:
  ESD
  MULTISIZE
  PAS
  TIROX

   

  Technologie wykorzystywane w siodłach Prologo:

  PAS system - System PAS jest to specjalnie ukształtowane wypełnienie siodełka. Taki kształt eliminuje ucisk w okolicach krocza/miednicy, gdzie znajdują się newralgiczne arterie nerwowe jak i krwionośne co pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe korzystanie z roweru.

  CPC: Connect, Power Control - CPC: technologia opatentowana przez Prologo. Powierzchnia siodełka pokryta jest drobnymi rurkami zwiększającymi "trzymanie" siodła, pochłanianie wstrząsów oraz utrzymują odczucie chłodnej powierzchnię siodełka. CPC dzięki swej konstrukcji przyczynia się do poprawy krążenia krwi i zmniejsza dyskomfort poprzez masaż okolic krocza.

  SPACE - Maksymalizuje komfort i wydajność jazdy rowerem. Duży anatomiczny kanał w osi siodełka, eliminuje ewentualne punktowe uciski dzięki jego zróżnicowanym kształtom i twardością pianki wewnętrznej. Jest dostosowany do damskich i męskich różnic anatomicznych.


  Rodzaje prętów:

  T2.0 - wykonane z Chromo-Molibdenu. Mocne , wytrzymałe na rozciąganie. Średnica 7mm.

  TIROX - Lekkie aluminiowo stalowe pręty odporne na skręcenia. Ta technologia doceniona została w lotnictwie i kosmonautyce za jego lekkość i wytrzymałość. Tirox to kompromis pomiędzy wytrzymałością a wagą.

   

  Profile siodeł Prologo:

  PŁASKI- ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają bardzo dużą ruchomość lędźwiową. Kształt pozwala szybką i łatwą zmianę pozycji na siodełku.


  PÓŁOKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają średnią ruchomość lędźwiową. Profil pozwala na wygodne pokonywanie nawet dłuższych dystansów. Nie ogranicza ruchomości miednicy i pozwala na bardzo łatwe wygodne znalezienie właściwej pozycji i jej dłuższe utrzymanie.

  OKRĄGŁY - ten profil pasuje cyklistom, którzy posiadają ograniczoną ruchomość lędźwiową. Doskonałe na średniej długości dystanse. Okrągły profil zwiększa powierzchnię styku co lepiej rozkłada ciężar cyklisty na siodełku. Tylna krawędź jest nieco uniesiona co nieco poprawia rotację miednicy i poprawia pozycję.

 • Specyfikacja techniczna

  • Waga193 g
   PłećUnisex
   SymbolZEROTN4HBC8-AM
   Długość278 mm
   PokrycieMicrofibra + CPC
   Szerokość134 mm
   WypełnienieLight Foam
   PrętyTIROX
   ProfilPłaski
   TechnologieESD, MULTISIZE, CPC, TIROX
 • Napisz opinię

  Siodło Prologo ZERO-II CPC 134 mm TIROX Black

  Siodło Prologo ZERO-II CPC 134 mm TIROX Black

  Siodło ZERO-II CPC - płaskie siodło unisex na krótkie i średnie dystanse na szosie.

Polecamy również